Co chystáme nového.

4.srpna 2012

Při testech dráhy  v Trutnově došlo ke zjištění že vyhovuje pro měřítko  1:8 - 1:5.Pro desetiny už to jsou jen dostihy a příznivci technických tratí se moc nesvezou. Rozhodnutí bylo jasné,bude se stavět nová trať která bude menší  a technická.

Prostoru na vybudování je dost,ale terén je  šíkmý a to nejvíce v prostoru kde bude stát trybuna a depo.Převýšení činí minymálně jeden metr.Ostatní nerovnosti přimo na trati bude výhodou pro  vybudování  členitého povrchu.Dráha se vybuduje na ploše o rozměrech 25x35 metru,šíře tratě,rovinka 3.5 m,ostatní 3 m, délka kolem 160 metrů. Celá dráha bude mít hlinitý povrch a na několika místech koberec.

Trybuna bude vysoká minymálně dva metry a pojme nejméně deset pilotů.Do budoucna se počítá i s krytým  depem.

Na dráze se už pracuje,sice jen občas ,ale i tak už je vidět kus poctivé práce.

 

 

Dráha  Trutnov-Volanov

Dráha se nachází nedaleko místního letiště Dračí letky,na pozemku města.. https://www.mapy.cz/#q=50%C2%B033'50.812 ... 14_0_1&c=h Parametry dráhy nijak nevybočují ze standatu a vyhovuje  pro  měřítka od 1:8 az po 1:5. Šíře tratě je 5m na rovince a 4 až4.5m v ostatních úsecích,délka kolem 350 metrů. Povrch hlinitý.
V součastné době se opět intenzivně pokračuje na zrekonstruování nejen samotné tratě ale i na celkovém zázemí,kde nebude chybět prostorné depo a spousta místa pro diváky a parkování aut. Původní vytýčení dráhy se kompletně předělává . Práce probíhají na etapy, postupně se upravuje i povrch tratě, část dráhy je vždy provozuschopná. V plánu je i dodělání trybuny pro závodníky , depa a prostoru pro diváky . Všechny kdo by mají zájem o offroády rádi přivítáme do našeho klubu. Pár fotek jak probíhá rekonstrukce dráhy naleznete zde.

V dnešní době je dráhy v plném provozu.

https://jepik.rajce.idnes.cz/Draha_Trutnov/

Více zde: https://www.rc-offroad-trutnov.cz/draha/

 

 

 

 

  TOPlist 
 

 

 

 

 

 

 

Novinky

JEPE racing

10.01.2016 07:43
Nové lexanové karosérie ve výrobě.                               Více v sekci JEPE racing - karoserie